Blog o bieganiu sport.miasta.pl - porady, ćwiczenia, diety dla biegaczy
> Porady > Pomysł na prezent dla trenera piłki nożnej dzieci – 7 najlepszych

21.05.2024

Pomysł na prezent dla trenera piłki nożnej dzieci – 7 najlepszych

Pomysł na prezent dla trenera piłki nożnej dzieci – 7 najlepszych

Pomysł na prezent dla trenera piłki nożnej, który będzie równocześnie jednocześnie praktyczny i oryginalny? To da się zrobić! Jeśli nad młodymi talentami czuwa wyjątkowo oddany trener, z pewnością zasługuje na szczególne wyrazy sympatii ze strony rodziców i samych zawodników. Warto wręczyć trenerowi podarunek na koniec sezonu, czy w ramach docenienia po jednym z większych sukcesów drużyny. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę 7 najlepszych propozycji, które z pewnością go ucieszą.

Na co zwrócić uwagę realizując pomysł na prezent dla trenera piłki nożnej?

Wybierając prezent dla trenera, warto wziąć pod uwagę jego indywidualne potrzeby i preferencje. Zastanów się, co mogłoby mu się przydać w codziennej pracy i czyim fanem jest jako sportowy kibic. Pamiętaj, że prezent nie musi być drogi – liczy się gest i to, aby był przemyślany. Jeśli chodzi Ci po głowie droższy prezent, zaproponuj go innym rodzicom i zróbcie zrzutkę.

7 najlepszych pomysłów na prezenty

Te rzeczy z pewnością przydadzą się trenerowi, lub będą po prostu miłą pamiątką udanej współpracy. Oto, jaki prezent dla trenera piłki nożnej zostanie przyjęty z ogromną radością.

1 – Kurtka z nadrukiem

Kurtka z nadrukiem to oryginalny i praktyczny prezent, który z pewnością ucieszy każdego trenera piłki nożnej dzieci. Będzie ona nie tylko stylowym elementem garderoby, ale przede wszystkim symbolem przynależności do drużyny. Nadruk może zawierać imię i nazwisko trenera, barwy drużyny, motto lub powiedzonko, którym posługuje się na treningach. Porozmawiaj o projekcie z podopiecznymi trenera – oni znają go najlepiej i będą dobrze wiedzieć, co powinno znaleźć się na materiale!

Trenerzy często spędzają wiele czasu na zewnątrz, dlatego kurtka powinna być wykonana z ciepłego i wodoodpornego materiału. Szukaj wśród kurtek sportowych.

Kurtki z własnymi nadrukami możesz w każdej chwili zamówić w Logos – sprawdź: https://sklep-logos.pl/kurtki-firmowe. Tutaj kupisz odzież od renomowanych producentów i przyozdobisz ją dowolnym nadrukiem. Logos dysponuje najnowocześniejszymi metodami nadruku, a specjaliści dobiorą idealną dla danego materiału kurtki. Odwiedź stronę i rzuć okiem na przykładowe realizacje.

2 – Personalizowany notes trenerski

Notes trenerski to niezbędne narzędzie pracy każdego trenera piłki nożnej. Pozwala na notowanie obserwacji z meczów i treningów, tworzenie planów, taktyk meczowych i przechowywanie ważnych informacji o zawodnikach.

Dobremu trenerowi przyda się notes z personalizowaną okładką, np. zdjęciem i barwami prowadzonej drużyny. Takie akcesoria można zamówić w firmach specjalizujących się w personalizacji akcesoriów biurowych.

3 – Profesjonalny sędziowski gwizdek

Każdemu trenerowi przyda się gwizdek – to jedno z jego podstawowych narzędzi pracy. Spraw mu porządny model, jakiego nie powstydziłby się sędzia Mistrzostw Świata. Szczególnie miłym gestem będzie postawienie na gwizdek z grawerunkiem imienia i nazwiska plus napisem w stylu najlepszy trener.

4 – Autograf ulubionego zawodnika

Koszulka, zdjęcie, jakiekolwiek inne akcesorium z autografem podziwianego piłkarza – trener z pewnością ma swojego ulubieńca w sportowym świecie. Najłatwiej dowiedzieć się o nim od samych podopiecznych – zostali uraczeni niejedną opowieścią!

5 – Kubek dla najlepszego trenera

Personalizowane kubki zamówisz w internecie lub stacjonarnie – wiele drukarni wykonuje takie nadruki na ceramice z marszu, jeszcze w ten sam dzień. Kubek z dedykacją to klasyczny pomysł, ale z odrobiną kreatywności możesz go uczynić czymś naprawdę wyjątkowym.

Co umieścić na kubku?

  • – Na kubku może znajdować się cytat związany z piłką nożną lub z pracą trenera.
  • – Zamiast zwykłego imienia i nazwiska, wybierz zabawny pseudonim, którego używają podopieczni.
  • – Stwórz mozaikę z logo drużyny i zdjęć zawodników.
  • – Postaw na etykietę z zabawnym napisem np. kawa trenera mistrzów.
  • – Umiesz rysować? Trenerzy dzieci to ludzie z dystansem – skuś się na zabawną karykaturę trenera.
  • – Zapytaj podopiecznych trenera o pomysły – dzieci są najbardziej kreatywne!

Wypełnij kubek słodkościami, np. czekoladkami w kształcie piłek nożnych lub ciasteczkami z motywami piłkarskimi.

pomysł na prezent dla trenera piłki nożnej a motywacja dawana zawodnikowi
Doświadczeni trenerzy dzieci mają swoje taktyki motywacyjne – powiedzonka, cytaty, motta. Co trener Twojego dziecka zawsze mówi swoim zawodnikom w chwilach kryzysu? Niech te doniosłe słowa znajdą się na kubku!

6 – Tablica taktyczna

To pomysł na prezent dla trenera piłki nożnej, na którym skorzysta cała drużyna. Tablica taktyczna to strzał w dziesiątkę! To narzędzie pomoże mu w efektywnym planowaniu strategii meczowych i przekazywaniu ich drużynie. Na takiej tablicy umieszcza się magnesy oznaczające zawodników, co pozwala lepiej zwizualizować taktykę.

Narzędzie jest o wiele poręczniejsze niż kartka i markery. Pokazywanie taktyk na magnesach będzie również czytelne dla dzieci – maluchy czasami gubią się w gąszczu strzałek. Nic dziwnego – nawet dorosłego potrafią przyprawić o zawrót głowy!

7 – Album wspomnień

Prezent stworzony wspólnie przez zawodników – bo nic nie cieszy tak, jak podarunek stworzony własnoręcznie. Zainwestuj w duży zeszyt, wydrukuj jak najwięcej zdjęć upamiętniających piękne chwile. Oddaj zeszyt i zdjęcia do pełnej dyspozycji podopiecznym trenera. Niech wypełnią kartki rysunkami, cytatami, słowami od siebie. Na koniec, niech rodzice zawodników dodadzą ze swojej strony to, co tylko dusza zapragnie.

Podsumowanie

Jako pomysł na prezent dla trenera piłki nożnej sprawdzą się personalizowane gadżety powiązane ze sportem i życiem drużyny. Korzystaj z możliwości, jakie dają firmy tworzące spersonalizowane ubrania, notesy, kubki oraz grawerowane gwizdki. W przypadku droższych prezentów zaangażuj w organizację podarunku rodziców innych zawodników – na pewno chętnie dołożą swoją cegiełkę do uhonorowania ulubionego trenera pociechy.