Blog o bieganiu sport.miasta.pl - porady, ćwiczenia, diety dla biegaczy
sport.miasta.pl

Chcesz abyśmy o Tobie napisali? Skontaktuj się z nami!

ul. Piastowska 44
30-067 Kraków
tel. 500 700 722
email: hello@kropla.co

O CZYM PISZEMY?

cChcemy, abyś i Ty pokochał bieganie. A jeśli już biegasz – abyś dowiedział się jeszcze więcej o tym sporcie i stał się swoim własnym mistrzem. Z naszą pomocą pokonasz kolejne kilometry z uśmiechem na ustach, a po skończonym treningu zobaczysz, że Twój czas był znowu lepszy niż poprzednio.

Dla kogo piszemy?

Nieważne, czy biegasz od lat, niedawno zacząłeś, czy dopiero myślisz o włączeniu biegania w swoje życie – na sport.miasta.pl znajdziesz coś dla siebie. Piszemy artykuły dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Co chcemy Ci dać?

Zyskujesz dostęp do bazy wiedzy, która sprawi, że wzniesiesz swoje treningi na jeszcze wyższy level. Na sport.miasta dajemy Ci nie tylko wiedzę, ale także motywujemy i inspirujemy. Rozgość się i zostań na dłużej. Zapoznaj się z najnowszymi artykułami i zacznij swoją przygodę!

Masz pytanie? Chcesz, abyśmy opublikowali wpis na zaproponowany przez Ciebie temat? Być może jesteś zainteresowany publikacją Twojego autorskiego artykułu na blogu sport.miasta.pl? A może chcesz z nami współpracować? Pisz śmiało!

Zapraszamy do kontaktu poprzez adres e-mail:

hello@kropla.co

FIRMY, KTÓRE JUŻ NAM ZAUFAŁY:

PARĘ SŁÓW O WSPÓŁPRACY Z NAMI

Lubimy wyzwania i poradzimy sobie nawet z najbardziej skomplikowanym projektem. Współpracujemy z uzdolnionymi fotografami, filmowcami i grafikami, którzy posiadają niemałe doświadczenie w marketingu. Pisanie tekstów do internetu i ich optymalizacja to dla naszego teamu codzienność. Wybierzemy odpowiednie słowa kluczowe, zadbamy o poprawne podpięcie linków, a także zoptymalizujemy obrazy. A Ty w tym czasie będziesz obserwować jak wzrasta pozycja Twojej strony. Chcesz się przekonać?