XI Mistrzostwa Polski w Pływaniu Family Cup 2017 Olkusz
Ranking przejazdu 1
Miejsce Bib. Nazwisko i imię Kategoria Czas Różnica Rok Miejscowość Województwo
A/K
1 146 Berendt Stella A/K 15.220 2011 Będzin ŚL
2 88 Małysa Nicola A/K 37.720 22.500 2012 Klucze MAL
DNF
107 Jakubczyk Julia A/K 2014 Będzin ŚL
A/M
1 85 Wdowiak Jakub A/M 23.750 2012 Sławków
2 134 Staroń Filip A/M 32.700 8.950 2012 Karniowice MAL
3 91 Janiszewski Gniewosz A/M 34.280 10.530 2014 Olkusz MAL
B/K
1 143 Jarosz Hanna B/K 27.800 2010 Bydlin MAL
2 139 Płonka Nadia B/K 28.590 0.790 2010 Klucze MAL
3 145 Panasiuk Agata B/K 29.230 1.430 2009 Olkusz MAL
4 138 Grabowska Zuzanna B/K 33.080 5.280 2009 Olkusz MAL
B/M
1 148 Berendt Ksawery B/M 17.690 2009 Będzin ŚL
2 144 Kowal Bartosz B/M 18.810 1.120 2009 Olkusz MAL
3 124 Łaś Konrad B/M 19.570 1.880 2009 Gorlice MAL
4 118 Sadzikowski Artur B/M 19.840 2.150 2009 Gorlice MAL
5 78 Lazar Filip B/M 20.720 3.030 2009 Jankowice ŚL
6 150 Synowiec SZymon B/M 34.160 16.470 2010 Olkusz MAL
7 151 Niewiara Olgierd B/M 40.070 22.380 2010 Olkusz MAL
C/K
1 105 Jakubczyk Natalia C/K 16.480 2008 Będzin ŚL
2 80 Mituś Weronika C/K 17.910 1.430 2007 Lipinki MAL
3 90 Michalik Wiktoria C/K 19.090 2.610 2007 Żurada MAL
4 154 Pacia Nikola C/K 31.920 15.440 2008 Olkusz MAL
C/M
1 133 Niestój Igor C/M 16.760 2008 Olkusz MAL
2 137 Czaja Kamil C/M 17.930 1.170 2008 Sułoszowa MAL
3 82 Syguliński Dawid C/M 18.490 1.730 2007 Olkusz MAL
4 70 Młodzik Maksymilian C/M 19.590 2.830 2008 Olkusz MAL
5 92 Jeleń Tomasz C/M 22.020 5.260 2008 Olkusz MAL
6 136 Kowalczyk Bartosz C/M 22.090 5.330 2008 Olkusz MAL
7 89 Małysa Leon C/M 1:33.610 1:16.850 2007 Olkusz MAL
D/K
1 98 Jucha Julia D/K 14.950 2005 Sękowa MAL
2 76 Lazar Amelia D/K 15.740 0.790 2006 Jankowice ŚL
3 142 Stanula Kornelia D/K 16.110 1.160 2006 Biecz PDK
4 97 Wrońska Marta D/K 16.260 1.310 2005 Gorlice MAL
5 106 Jakubczyk Amelia D/K 16.740 1.790 2005 Będzin ŚL
6 115 Hajduk Nikola D/K 16.790 1.840 2005 Gorlice MAL
7 116 Wilkiewicz Dominika D/K 18.080 3.130 2005 Gorlice MAL
8 117 Łaś Sandra D/K 18.345 3.395 2006 Gorlice MAL
9 95 Zawilińska Jolanta D/K 18.610 3.660 2005 Gorlice MAL
10 111 Gugulska Martyna D/K 18.870 3.920 2006 Gorlice MAL
11 130 Szpak Anna D/K 19.250 4.300 2006 Siepietnica15 PDK
12 94 Wasiak Jagoda D/K 19.730 4.780 2005 Krzeszowice MAL
13 112 Janas Emilia D/K 20.060 5.110 2005 Gorlice MAL
14 131 Fendryk Małgorzata D/K 23.130 8.180 2006 Gorlice MAL
D/M
1 110 Krawczyk Szymon D/M 15.630 2006 Gorlice MAL
2 75 Machalica Tomasz D/M 16.970 1.340 2005 Jankowice ŚL
3 122 Górski Przemysław D/M 18.890 3.260 2006 Gorlice MAL
4 123 Radzik Błażej D/M 19.480 3.850 2006 Gorlice MAL
5 155 Chmiest Bartosz D/M 26.030 10.400 2006 Klucze MAL
E/K
1 120 Cisowska Zuzanna E/K 15.810 2003 Gorlice MAL
2 99 Żelem Daria E/K 15.900 0.090 2004 Sękowa MAL
3 125 Waląg Emilia E/K 15.980 0.170 2004 Gorlice MAL
4 113 Fryczek Julia E/K 16.610 0.800 2004 Gorlice MAL
5 114 Fryczek Wiktoria E/K 17.110 1.300 2003 Gorlice MAL
6 102 Furmanik Aleksandra E/K 17.230 1.420 2002 Dulowa MAL
7 129 Brzyska Izabela E/K 21.440 5.630 2004 Gorlice MAL
E/M
1 128 Wasylczak Wiktor E/M 13.320 2002 gorlice mAL
2 81 Faj Mateusz E/M 13.560 0.240 2003 Jankowice ŚL
3 86 Kaca Piotr E/M 13.650 0.330 2003 Jankowice ŚL
4 127 Sokulski Arkadiusz E/M 14.060 0.740 2002 Gorlice MAL
5 84 Zydroń Jakub E/M 14.220 0.900 2004 Olkusz MAL
6 101 Staroń Kacper E/M 14.760 1.440 2003 Karniowice MAL
7 100 Wroński Stanisław E/M 14.790 1.470 2003 Gorlice MAL
8 121 Luksa Eryk E/M 14.890 1.570 2003 Gorlice MAL
9 119 Wasylczak Michał E/M 15.370 2.050 2004 gorlice mAL
10 132 Podobiński Paweł E/M 15.920 2.600 2003 Gorlice MAL
11 73 Kuboń Szymon E/M 16.740 3.420 2003 Olkusz MAL
12 156 Chmiest Mateusz E/M 23.150 9.830 2004 Klucze MAL
F/K
1 79 Pitlok Wiktoria F/K 15.140 1999 Jankowice ŚL
2 74 Lazar Nadia F/K 15.220 0.080 2001 Jankowice ŚL
3 140 Herman Aleksandra F/K 15.800 0.660 2001 Gorlice MAL
4 141 Stanula Karolina F/K 16.780 1.640 2001 Biecz PDK
F/M
1 77 Lazar Jakub F/M 12.360 2000 Jankowice ŚL
2 126 Wilczkiewicz Kamil F/M 14.700 2.340 2001 Gorlice MAL
H/K
1 147 Berendt Iwona H/K 24.570 1980 Będzin ŚL
2 103 Jakubczyk Dorota H/K 25.820 1.250 1982 Będzin ŚL
H/M
1 87 Małysa Przemysław H/M 14.250 1987 Klucze MAL
2 153 Pacia Tomasz H/M 14.620 0.370 1978 Olkusz MAL
3 149 Berendt Sergiusz H/M 15.110 0.860 1979 Będzin ŚL
4 72 Kuboń Grzegorz H/M 19.740 5.490 1979 Olkusz MAL
DNF
104 Jakubczyk Dariusz H/M 1978 Będzin ŚL
I/K
1 93 Szura-Krawczyk Agnieszka I/K 22.770 1975 Gorlice MAL
I/M
1 96 Śliwa Maciej I/M 17.320 1974 Gorlice MAL
2 152 Przybycień Grzegorz I/M 20.550 3.230 1974 Gorlice MAL
J/M
1 71 Kudła Jacek J/M 16.070 1967 Dobczyce MAL
2 83 Podlaszewski Eugeniusz J/M 19.470 3.400 1949 Olkusz MAL