I Amatorskie Mistrzostwa Województwa
Dolnośląskiego w Pływaniu "Family Cup" 2007
Miejsce Bib. Nazwisko i imię Rok Miejscowość Czas Różnica
A/K
1 85 Jeziorna Julia 2001 13.00
2 216 Budzowska Weronika 2001 Mirków 15.75 2.75
3 94 Klin Anna 2002 Wrocław 22.19 9.19
4 262 Albińska Ola 2002 Wrocław 27.91 14.91
5 163 Flak Alicja 2002 Wrocław 30.91 17.91
6 244 Gołaś Nina 2002 Wrocław 33.88 20.88
A/M
1 150 Ochmański Adrian 2001 Wrocław 12.81
2 296 Marczyński Jakub 2001 Wrocław 14.78 1.97
3 231 Winiarski Tomasz 2001 Wrocław 16.62 3.81
4 141 Szpila Jakub 2001 Wrocław 23.87 11.06
5 199 Luciński Jan 2001 Szczodre 24.63 11.82
6 200 Junik Adam 2002 Olesnica 31.62 18.81
B/K
1 245 Chorzępa Agata 99 Wrocław 22.50
2 131 Gołaś Natalia 99 Wrocław 27.59 5.09
3 218 Budzowska Dominika 99 Mirków 31.16 8.66
4 253 Cioska Agnieszka 2000 Wrocław 34.56 12.06
5 120 Nowikow Laura 99 Wrocław 34.78 12.28
6 179 Szymczak Weronika 2000 Ostrów Wielkopolska 35.44 12.94
7 239 Albińska Maja 2000 Wrocław 44.39 21.89
B/M
1 243 Cioska Andrzej 99 Wrocław 19.15
2 146 Świątkowski Piotr 99 Wrocław 20.18 1.03
3 252 Czapliński Jakub 2000 Wrocław 23.81 4.66
4 130 Ochmański Damian 2000 Wrocław 29.58 10.43
C/K
1 292 Wlezień Gabriela 98 Wrocław 19.53
2 196 Czaplińska Małgorzata 98 Wrocław 19.54 0.01
3 203 Wróbel Agata 98 Wrocław 25.12 5.59
4 232 Dżugała Agnieszka 98 Wrocław 25.25 5.72
5 183 Borowiec Iga 98 Wrocław 26.50 6.97
C/M
1 174 Andreose Jan-Luigi 98 Wrocław 15.60
2 82 Winiarski Wojciech 98 Wrocław 17.07 1.47
3 122 Łazorczyk Łukasz 97 Wrocław 18.50 2.90
4 229 Szpila Michał 98 Wrocław 19.97 4.37
5 133 Flak Piotr 97 Wrocław 22.56 6.96
6 182 Gąsior Bartek 97 Wrocław 23.28 7.68
7 99 Brycki Jakub 98 Wrocław 23.94 8.34
8 189 Cupryś Paweł 98 Wrocław 24.06 8.46
9 264 Swornowski Arkadiusz 98 Wrocław 27.44 11.84
10 256 Rzepczyński Jakub 98 Wrocław 28.15 12.55
11 220 Szklarz Michał 98 Wrocław 28.78 13.18
12 124 Sobutka Patryk 98 Wrocław 29.72 14.12
13 210 Witwicki Michał 98 Wilczyce 30.81 15.21
14 270 Stojak Wiktor 97 Wrocław 39.09 23.49
D/K
1 230 Marczyńska Karolina 96 Wrocław 19.10
2 171 Junik Ewa 95 Oleśnica 25.25 6.15
D/M
1 226 Łazorczyk Michał 95 Wrocław 15.18
2 166 Hawra Michał 95 Wrocław 15.25 0.07
3 269 Marszałek Filip 95 Wrocław 19.22 4.04
4 101 Luciński Franciszek 96 Szczodre 22.06 6.88
5 177 Malinowski Marcel 96 Pruszowice 24.40 9.22
E/K
1 158 Gurtatowska Anna 94 Wrocław 15.47
2 167 Ostój Maja 92 Wrocław 17.06 1.59
3 168 Malinowska Paulina 93 Wrocław 20.31 4.84
E/M
1 214 Bursiewicz Wiktor 94 Wrocław 13.47
2 169 Dyga Paweł 92 Wrocław 14.44 0.97
3 113 Tyszko Maciej 92 Wrocław 15.19 1.72
4 178 Koziński Mateusz 92 Psary 15.44 1.97
5 233 Pukało Krzysztof 94 Wrocław 15.68 2.21
6 247 Szyniarz Jakub 94 Wrocław 17.00 3.53
7 274 Filip Michał 93 Wrocław 22.69 9.22
8 258 Lech Jacek 93 Węgrów 25.31 11.84
F/K
1 250 Pirogowicz Agnieszka 88 Wrocław 15.38
2 260 Kubiak Beata 88 Wrocław 16.53 1.15
3 190 Tomala Ewelina 89 Szymanów 17.90 2.52
4 157 Olczak Sandra 88 Wrocław 18.25 2.87
F/M
1 59 Kurza Michał 88 Wrocław 11.97
2 254 Staszkiewicz Tomasz 89 Wrocław 12.46 0.49
3 246 Olczak Piotr jr 89 Wrocław 12.62 0.65
4 116 Gurtatowski Tomasz 91 Wrocław 14.53 2.56
G/K
1 234 Tyszko Anna 84 Wrocław 17.00
2 117 Dobrosz Aleksandra 83 Kobierzyce 40.96 23.96
DNF
294 Bursiewicz Natalia 83 Wrocław
G/M
1 268 Pirogowicz Piotr 82 Wrocław 11.16
2 289 Staszkiewicz Adam 85 Wrocław 12.15 0.99
3 267 Gardziej Dawid 86 Wrocław 12.20 1.04
4 276 Kiełbik Bartosz 86 Radomsko 12.59 1.43
5 143 Kulikowski Arkadiusz 86 Wrocław 12.94 1.78
6 235 Dżugała Marek 84 Wrocław 15.28 4.12
7 290 Grocholski Marcin 85 Wrocław 15.94 4.78
DNF
221 Prask Kacper 86 Wrocław
H/K
1 211 Tomków-Brycka Agnieszka 69 Wrocław 15.78
2 108 Klin Maria 75 23.60 7.82
3 242 Czaplińska Anna 72 Wrocław 25.35 9.57
4 279 Junik Maria 69 Olesnica 42.91 27.13
H/M
1 257 Łuczak Józef 68 Wrocław 13.06
2 35 Marczyński Maciej 69 Wrocław 14.35 1.29
3 165 Czapliński Radosław 70 Wrocław 16.31 3.25
4 66 Dobrosz Marek 71 Wrocław 16.34 3.28
5 147 Cupryś Grzegorz 74 Wrocław 19.35 6.29
6 295 Luciński Rafał 70 Szczodre 20.84 7.78
DNF
106 Albiński Piotr 69 Wrocław
I/K
1 88 Łazorczyk Danuta 66 Wrocław 15.62
2 240 Staszkiewicz Anna 63 Wrocław 17.16 1.54
3 237 Marszałek Anna 66 Wrocław 17.81 2.19
4 278 Palus Małgorzata 64 Wrocław 19.22 3.60
5 191 Szymczak Violetta 66 Ostrów Wielkopolska 25.87 10.25
I/M
1 185 Gurtatowski Ryszard 67 Wrocław 11.81
2 125 Marcinkiewicz Jerzy 60 Wrocław 13.70 1.89
3 118 Hawra Ryszard 64 Wrocław 14.01 2.20
4 145 Bursiewicz Piotr 58 Wrocław 14.09 2.28
5 176 Marszałek Tomasz 65 Wrocław 14.75 2.94
6 151 Staszkiewicz Paweł 62 Wrocław 15.10 3.29
7 84 Łazorczyk Artur 66 Wrocław 15.19 3.38
8 275 Szymczak Piotr 67 Ostrów Wielkopolska 15.56 3.75
9 249 Zagrobelny Rarosław 64 Wrocław 15.59 3.78
10 110 Grocholski Krzysztof 58 Wrocław 15.80 3.99
11 192 Brycki Mirosław 66 Wrocław 16.04 4.23
12 152 Tyszko Wojciech 59 Rawicz 16.80 4.99
13 175 Winiarski Grzegorz 65 Wrocław 17.72 5.91
14 255 Gołaś Aleksander 66 Wrocław 19.56 7.75
15 134 Olczak Piotr 64 Wrocław 20.35 8.54
16 128 Guzik Marian 64 Wrocław 20.72 8.91
17 89 Flak Robert 67 Wrocław 24.03 12.22
18 225 Wróbel Tomasz 64 Wrocław 31.06 19.25
J/K
1 266 Grocholska Lucyna 57 Wrocław 17.81
2 98 Oprysk Zofia 49 Wrocław 20.37 2.56
3 273 Dobrosz Barbara 48 Wrocław 1:02.84 45.03
J/M
1 149 Pirogowicz Janusz 54 Wrocław 13.78
2 263 Januś Tadeusz 46 Wrocław 14.25 0.47
3 271 Dobrosz Zygmunt 47 Wrocław 19.10 5.32
4 136 Czapliński Wojciech 43 Wrocław 21.03 7.25