XXII Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Family Cup 2017
Narty Finał
Lista zawodników
Bib. Nazwisko i imię Płeć Rok Kategoria Miejscowość Województwo Rodzina Puchar Polski
A/K
Błażejewska Hanna Kobieta 2009 A/K Rozprza DLS
Gręda Zuzanna Kobieta 2009 A/K Przemyśl PDK
Hendzel Maja Kobieta 2009 A/K Przemyśl PDK
3 zawodników
A/M
Banaszak Paweł Mężczyzna 2009 A/M Poznań WLK
Burzyński Jakub Mężczyzna 2010 A/M Puszczykowo WLK
Firlus Piotr Mężczyzna 2010 A/M Opole OPO
Kupiński Wiktor Mężczyzna 2009 A/M Szczytniki WLK
Ryś Wojciech Mężczyzna 2010 A/M Poznań WLK
Semp Damian Mężczyzna 2009 A/M Przemyśl PDK
Stachowiak Jakub Mężczyzna 2009 A/M Poznań WLK
Więcławski Franek Mężczyzna 2009 A/M Poznań WLK
8 zawodników
B/K
Firlus Milena Kobieta 2008 B/K Opole OPO
Kaczmarek Marianna Kobieta 2008 B/K Łęczyca WLK Kaczmarek
Krasińska Małgorzata Kobieta 2007 B/K Poznań wLK
Kęsicka Lilianna Kobieta 2007 B/K Przemyśl PDK
Naglik Maria Kobieta 2007 B/K Puszczykowo WLK
Rezlewicz Wiktoria Kobieta 2008 B/K Poznań WLK
Sałagacka Anna Kobieta 2007 B/K Łask LDZ
Sowa Nikola Kobieta 2007 B/K Przemyśl PDK
Sołtyńska Amelia Kobieta 2007 B/K Poznań WLK
9 zawodników
B/M
Barczak Kuba Mężczyzna 2007 B/M Przemyśl PDK
Bartczak Paweł Mężczyzna 2008 B/M Poznan WLK
Bemke Marcel Mężczyzna 2007 B/M Poznań WLK
Błażejewski Michał Mężczyzna 2008 B/M Rozprza DLS
Cimochowicz Michał Mężczyzna 2007 B/M Legnica DLS
Gibalewicz Paweł Mężczyzna 2008 B/M Przemyśl PDK
Olejarski Maksym Mężczyzna 2007 B/M Przemyśl PDK
Ostrowski Michał Mężczyzna 2008 B/M Smolnica SL
Reszka Igor Mężczyzna 2008 B/M Poznań WLK
Skała Adam Mężczyzna 2008 B/M Poznań WLK
Turek Olivier Mężczyzna 2007 B/M Wrocław DLS
Wiśniewski Igor Mężczyzna 2008 B/M Kostrzyn Wlkp. WLK
12 zawodników
C/K
Bartczak Zofia Kobieta 2006 C/K Poznan WLK
Bujalska Zuzanna Kobieta 2006 C/K Poznań wLK
Ewertowska Zofia Kobieta 2006 C/K Kobylnica WLK
Gaczyńska Bogna Kobieta 2006 C/K Oborniki Wlkp. WLK
Lech Katarzyna Kobieta 2005 C/K Przemyśl PDK
Michalska Melania Kobieta 2006 C/K Warszawa MAZ Michalska
Naglik Zofia Kobieta 2005 C/K Puszczykowo WLK
Reszka Antonina Kobieta 2005 C/K Poznań WLK
8 zawodników
C/M
Barczak Norbert Mężczyzna 2005 C/M Przemyśl PDK
Czopp Igor Mężczyzna 2005 C/M Olsztyn WAM Czopp
Gawczyński Konrad Mężczyzna 2005 C/M Przemyśl PDK
Gręda Jakub Mężczyzna 2006 C/M Przemyśl PDK
Karasiński Jan Mężczyzna 2005 C/M Pozna WLK Karasińska
Kozioł Konrad Mężczyzna 2005 C/M Przemyśl PDK
Kruszona Wojtek Mężczyzna 2005 C/M Poznań WLK
Maciejewski Igor Mężczyzna 2006 C/M Gniezno WLK
Malik Patryk Mężczyzna 2006 C/M Poznań WLK
Ostrowski Mikołaj Mężczyzna 2006 C/M Smolnica SL Ostrowski
Płończak Jan Mężczyzna 2006 C/M Poznan WLK
Skraba Maciej Mężczyzna 2006 C/M Krakow MAL
Stęplowski Wojtek Mężczyzna 2006 C/M Luboń WLK
Szydło Jakub Mężczyzna 2006 C/M Bytom SL
Wiśniewsk Adrian Mężczyzna 2005 C/M Poznań WLK
Wysocki Piotr Mężczyzna 2006 C/M Zakrzewo WLK
16 zawodników
D/K
Friebe Natasza Kobieta 2002 D/K Borówiec WLK
Gaczyńska Jagna Kobieta 2004 D/K Oborniki Wlkp. WLK
Piechowiak Zuzanna Kobieta 2003 D/K Poznań WLK
Płończak Zosia Kobieta 2002 D/K Poznań WLK
Rutowska Zuzanna Kobieta 2004 D/K Suchy Las WLK
Szydło Marta Kobieta 2002 D/K Bytom SL
Wize Zofia Kobieta 2002 D/K Poznań WLK
Zabielska Zuzanna Kobieta 2002 D/K Wydminy WAM
8 zawodników
D/M
Biela Dominik Mężczyzna 2002 D/M Rajcza SL
Czerwik Rafał Mężczyzna 2002 D/M Częstochowa SL
Gibalewicz Grzegorz Mężczyzna 2002 D/M Przemyśl PDK
Grzegorzak Gabriel Mężczyzna 2003 D/M Przemyśl PDK
Klinke Juliusz Mężczyzna 2002 D/M Pabianice LDZ
Majgier Miłosz Mężczyzna 2004 D/M Przemyśl PDK
Masierek Antoni Mężczyzna 2004 D/M Łódź LDZ
Michalak Ada Mężczyzna 2004 D/M Poznań WLK
Przybyła Albert Mężczyzna 2002 D/M Przeźmierowo WLK
Wize Jan Mężczyzna 2004 D/M Poznań WLK
Wiącek Dominik Mężczyzna 2004 D/M Przemyśl PDK
Śołtyński Bartosz Mężczyzna 2004 D/M Poznań WLK
Świstak Kacper Mężczyzna 2004 D/M Krasiczyn PDK
13 zawodników
E/K
Flis Anna Kobieta 2001 E/K Komorniki WLK
Iwanicka Anna Kobieta 2001 E/K Wrocław DLS
Masierek Zuzanna Kobieta 2001 E/K Łódź LDZ
Rząsa Jagoda Kobieta 2001 E/K Opole OPO
Skała Wiktoria Kobieta 1999 E/K Poznań WLK
Szydło Aleksandra Kobieta 1999 E/K Bytom SL
Wieloch Aleksandra Kobieta 2000 E/K Komorniki WLK
7 zawodników
E/M
Bylina Mateusz Mężczyzna 1999 E/M Poznań WLK
Grabowski Jakub Mężczyzna 1999 E/M Poznań WLK
Grzegorzak Kacper Mężczyzna 1998 E/M Przemyśl PDK
Krawczyk Kacper Mężczyzna 1999 E/M Piecki WAM Krawczyk
Mołczanowski Artur Mężczyzna 1999 E/M Komorniki WLK
Samołyk Jakub Mężczyzna 2000 E/M Rzeszów PDK
Sieczkowski Ernest Mężczyzna 1999 E/M Plewiska WLK
Sobczak Szymon Mężczyzna 1999 E/M Nowa Ruda DLS
Stęplowski Sebastian Mężczyzna 2000 E/M Luboń WLK
Walendzewicz Krzysztof Mężczyzna 2000 E/M Raczki PDL
10 zawodników
F/K
Domańska Dominika Kobieta 1983 F/K Piotrków Tryb. LDZ
Fabiś-Ryś Agnieszka Kobieta 1986 F/K Poznań WLK
Kułak Adrianna Kobieta 1996 F/K Kudowa-Zdrój DLS
Rosińska Olga Kobieta 1996 F/K Suwałki PDL
Sowa Edyta Kobieta 1983 F/K Przemyśl PDK
Szafrańska Iwona Kobieta 1991 F/K Wilkasy WAM
Łogwinienko Katarzyna Kobieta 1989 F/K Łódź LDZ Łogwinienko
7 zawodników
F/M
Janecki Paweł Mężczyzna 1991 F/M Poznań WLK
Kurzawa Wojciech Mężczyzna 1990 F/M Poznań WLK
Majchrzak Mateusz Mężczyzna 1984 F/M Poznań WLK
Rusiniak Przemysław Mężczyzna 1984 F/M Olkusz MAL
Stanny Damian Mężczyzna 1995 F/M Ząbkowice Śląskie DLS
Stawski Michał Mężczyzna 1985 F/M Łódz LDZ
Tessmer Mateusz Mężczyzna 1997 F/M Nowa Ruda DLS
Wasilewski Paweł Mężczyzna 1983 F/M Warszawa MAZ
Woźniak Jacek Mężczyzna 1997 F/M Luboń WLK
9 zawodników
G/K
Bujalska Martyna Kobieta 1976 G/K Poznań wLK
Franków Joanna Kobieta 1976 G/K Przemyśl PDK
Kaczmarek Anna Kobieta 1981 G/K Łęczyca WLK Kaczmarek
Karasińska Alicja Kobieta 1978 G/K Poznan WLK Karasińska
Komarnicka Agnieszka Kobieta 1978 G/K Białystok PDL
Ostrowska Anna Kobieta 1978 G/K Smolnica SL Ostrowski
Woźny Krystyna Kobieta 1972 G/K Juszczyn MAL
7 zawodników
G/M
Banaszak Marcin Mężczyzna 1977 G/M Poznań WLK
Czopp Marcin Mężczyzna 1973 G/M Olsztyn WAM Czopp
Firlus Roman Mężczyzna 1976 G/M Opole OPO
Gawenda Rafał Mężczyzna 1972 G/M Warszawa MAZ
Harasym Maciej Mężczyzna 1977 G/M Wysoka DLS
Joński Cezary Mężczyzna 1977 G/M Moszczanka LUB
Kaczmarek Maciej Mężczyzna 1981 G/M Łęczyca WLK Kaczmarek
Karasiński Jan Mężczyzna 1977 G/M Poznań WLK Karasińska
Komarnicki Artur Mężczyzna 1975 G/M Białystok PDL
Kowal Marcin Mężczyzna 1976 G/M Puławy LUB
Michalski Maurycy Mężczyzna 1976 G/M Warszawa MAZ Michalska
Ostrowski Ziemowit Mężczyzna 1976 G/M Smolnica SL Ostrowski
Rezlewicz Marcin Mężczyzna 1976 G/M Poznań WLK
Ryś Łukasz Mężczyzna 1980 G/M Poznań WLK
Stęplowski Robert Mężczyzna 1974 G/M Luboń WLK
Wiśniewski Beniamin Mężczyzna 1975 G/M Poznań WLK
Woźny Roman Mężczyzna 1974 G/M Juszczyn MAL
17 zawodników
H/K
Mazurek-Rio Anna Kobieta 1962 H/K Wałbrzych DLS
Michalska Małgorzata Kobieta 1971 H/K Warszawa MAZ Michalska
Sobolska Małgorzata Kobieta 1963 H/K Gorlice MAL
3 zawodników
H/M
Cimochowicz Mariusz Mężczyzna 1965 H/M Legnica DLS
Grygieńć Mieczysław Mężczyzna 1964 H/M Suwałki PDL
Grzegorzak Leszek Mężczyzna 1971 H/M Przemyśl PDK
Hendzel Jacek Mężczyzna 1967 H/M Przemyśl PDK
Leończuk Adam Mężczyzna 1965 H/M Białystok PDL
Malison Marek Mężczyzna 1966 H/M Wałbrzych DLS
Rosinski Wojciech Mężczyzna 1962 H/M Suwalki PDL
Rutowski Tomasz Mężczyzna 1970 H/M Suchy Las WLK
Sobczak Piotr Mężczyzna 1971 H/M Nowa Ruda DLS
Szydło Adam Mężczyzna 1970 H/M Bytom SL
Szymański Marek Mężczyzna 1962 H/M Przemyśl PDK
Sędłak Mirosław Mężczyzna 1962 H/M Falenty Nowe MAZ
Tessmer Dariusz Mężczyzna 1967 H/M Nowa Ruda DLS
13 zawodników
I/K
Bąk Ewa Kobieta 1955 I/K Gołuski WLK
Chlebowska Teresa Kobieta 1954 I/K Przemysl PDK
Krawczyk Danuta Kobieta 1961 I/K Piecki WAM Krawczyk
Łogwinienko Barbara Kobieta 1959 I/K Łódź LDZ Łogwinienko
4 zawodników
I/M
Bielejewski Mariusz Mężczyzna 1961 I/M Świdnica DLS
Bobko Zygmunt Mężczyzna 1956 I/M Przemyśl PDK
Gadomski Jerzy Mężczyzna 1956 I/M Kowary DLS
Krawczyk Marek Mężczyzna 1960 I/M Piecki WAM Krawczyk
Ostrowski Lech Mężczyzna 1958 I/M Pisz WAM
Rzepecki Wiesław Mężczyzna 1954 I/M Bytom SL
Rząsa Wiesław Mężczyzna 1960 I/M Opole OPO
Stawski Dariusz Mężczyzna 1957 I/M Łódz LDZ
Łogwinienko Maciej Mężczyzna 1960 I/M Łódź LDZ Łogwinienko
9 zawodników
J/M
Błaszczak Włodzimierz Mężczyzna 1947 J/M Bytom SL
Czopp Andrzej Mężczyzna 1949 J/M Olsztyn WAM Czopp
Gudzelak Józef Mężczyzna 1948 J/M Przemyśl PDK
Kunkiewicz Adolf Mężczyzna 1945 J/M Przemysl PDK
Stachów Stanisław Mężczyzna 1949 J/M Przemyśl PDK
Ćwiąkała Zygmunt Mężczyzna 1940 J/M Bytom SL
6 zawodników
Przedszkolaki K
Gaczyńska Helena Kobieta 2011 Przedszkolaki K Oborniki Wlkp. WLK
1 zawodników
Przedszkolaki M
Bujalski Filip Mężczyzna 2011 Przedszkolaki M Poznań wLK
Burzyński Bartosz Mężczyzna 2012 Przedszkolaki M Puszczykowo WLK
Kaczmarek Adam Mężczyzna 2011 Przedszkolaki M Łęczyca WLK
Mielnik Fabian Mężczyzna 2012 Przedszkolaki M Przemyśl PDK
Rosa Stanisław Mężczyzna 2011 Przedszkolaki M Karpacz DLS
Skała Alan Mężczyzna 2012 Przedszkolaki M Poznań WLK
Woźniak Wojtek Mężczyzna 2011 Przedszkolaki M Luboń WLK
7 zawodników