XVIII Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Family Cup 2013
Narty Szczyrk
Ranking zawodów
Miejsce Bib. Nazwisko i imię Kategoria Czas Różnica Bieg 1 Bieg 2 Miejscowość Województwo
A/K
1 111 Ochman Sonia A/K 1:15.61 40.98 34.63 Szczyrk ŚL
A/M
1 158 Kobel Jakub A/M 1:18.40 42.28 36.12 Mikołów ŚL
2 112 Kowalcze Szymon A/M 1:19.17 0.77 43.75 35.42 Szczyrk ŚL
3 164 Ostrowski Mikołaj A/M 1:45.13 26.73 54.92 50.21 Smolnica ŚL
4 106 Ostrowski Michał A/M 3:49.97 2:31.57 2:28.84 1:21.13 Smolnica ŚL
B/K
1 154 Prochownik Wiktoria B/K 51.67 25.82 25.85 Szczyrk ŚL
2 155 Krupa Marta B/K 54.85 3.18 27.86 26.99 Szczyrk ŚL
3 148 Biela Natalia B/K 1:02.37 10.70 31.63 30.74 Rajcza ŚL
B/M
1 153 Marian Miłosz B/M 49.22 24.30 24.92 Żywiec ŚL
2 152 Krupa Sebastian B/M 55.28 6.06 26.73 28.55 Szczyrk ŚL
3 150 Kostyński Adam B/M 57.01 7.79 28.75 28.26 Bielsko-Biała ŚL
4 173 Rutkowski Jakub B/M 1:01.71 12.49 30.56 31.15 Szczyrk ŚL
5 115 Zdebik Piotr B/M 2:22.72 1:33.50 37.71 1:45.01 Świętochłowice ŚL
C/K
1 172 Adamczyk Daria C/K 48.66 24.45 24.21 Toporowice ŚL
C/M
1 130 Bobrzyk Filip C/M 47.93 23.85 24.08 Górki Małe ŚL
2 132 Kobel Maksymilian C/M 48.67 0.74 24.27 24.40 Mikołów ŚL
3 181 Biela Dominik C/M 51.49 3.56 25.25 26.24 Rajcza ŚL
D/K
1 127 Kuczyńska Klaudia D/K 43.04 21.41 21.63 Żywiec ŚL
2 105 Dobosz Angelika D/K 43.63 0.59 21.85 21.78 Zwardoń ŚL
3 151 Kolka Agata D/K 44.80 1.76 22.44 22.36 Żernica ŚL
4 103 Bartyzel Weronika D/K 52.26 9.22 25.81 26.45 Szczyrk ŚL
D/M
1 120 Zabnicki Jan D/M 42.51 21.28 21.23 Zwardoń ŚL
2 116 Tokarz Andrzej D/M 42.61 0.10 21.65 20.96 Bytom ŚL
3 174 Łaciak Szymon D/M 52.22 9.71 25.95 26.27 Szczyrk ŚL
4 123 Huza Mateusz D/M 54.34 11.83 28.00 26.34 Bielsko-Biała ŚL
E/K
1 160 Adamek Sara E/K 41.75 20.97 20.78 Żywiec ŚL
2 118 Adamek Klaudia E/K 42.03 0.28 20.80 21.23 Żywiec ŚL
3 146 Fojt Kinga E/K 44.64 2.89 22.28 22.36 Ruda Śląska ŚL
4 122 Jęchorek Weronika E/K 47.63 5.88 23.62 24.01 Złotniki WLK
5 161 Krupa Agnieszka E/K 50.38 8.63 25.13 25.25 Szczyrk ŚL
6 165 Kolka Marta E/K 51.78 10.03 25.76 26.02 Żernica ŚL
E/M
1 176 Łukańko MArcin E/M 38.20 19.00 19.20 Żywiec ŚL
DSQ. - Bieg 1
149 Czempiel Marek E/M Gliwice ŚL
F/K
1 180 Brandys-Skrobot Marzena F/K 43.68 21.77 21.91 Rajcza ŚL
2 114 Ostrowska Anna F/K 54.26 10.58 27.71 26.55 Smolnica ŚL
F/M
1 125 Pydych Pawel F/M 37.23 18.50 18.73 Zwardoń ŚL
2 135 Stańco Paweł F/M 40.45 3.22 19.91 20.54 Zwardoń ŚL
3 140 Domżalski Tadeusz F/M 49.93 12.70 24.44 25.49 Ruda Śląska ŚL
G/K
1 156 Rodak Iwona G/K 48.83 24.61 24.22 Radziechowy ŚL
G/M
1 162 Jochlik Marek G/M 40.65 20.34 20.31 Radzionków ŚL
2 136 Zdebik Marcin G/M 41.89 1.24 20.56 21.33 Zabrze ŚL
3 107 Ostrowski Ziemowit G/M 44.44 3.79 22.10 22.34 Smolnica ŚL
4 128 Skrobot Konrad G/M 45.57 4.92 22.89 22.68 Rajcza ŚL
5 131 Huza Przemyslaw G/M 53.46 12.81 26.92 26.54 Bielsko-Biała ŚL
6 117 Adamczyk Piotr G/M 1:27.21 46.56 1:05.24 21.97 Toporowice ŚL
H/M
1 113 Sędłak Mirosław H/M 38.80 19.41 19.39 Falenty Nowe MAZ
2 166 Stańco Jan H/M 38.92 0.12 19.39 19.53 Zwardoń ŚL
3 139 Kolka Arkadiusz H/M 39.74 0.94 19.84 19.90 Żernica ŚL
4 142 Domżalski Zbigniew H/M 46.65 7.85 23.10 23.55 Ruda Śląska ŚL
5 124 Czempiel Witold H/M 48.21 9.41 24.08 24.13 Gliwice ŚL
I/K
1 163 Gołda Jadwiga I/K 47.07 23.25 23.82 Żywiec ŚL
2 144 Binda Barbara I/K 1:01.43 14.36 30.86 30.57 Bystra ŚL
3 101 Ślęzak Maria I/K 1:11.57 24.50 35.97 35.60 Bytom ŚL
4 179 Huza Irena I/K 1:17.00 29.93 39.80 37.20 Bielsko-Biała ŚL
I/M
1 175 Rzepecki Wiesław I/M 40.59 20.29 20.30 Bytom ŚL
2 170 Górny Edmund I/M 42.35 1.76 21.28 21.07 Bielsko-Biała ŚL
3 109 Błaszczak Włodzimierz I/M 46.28 5.69 22.52 23.76 Bytom ŚL
4 159 Jęchorek Paweł I/M 49.75 9.16 24.47 25.28 Poznań WLK
5 177 Ćwiąkała Zygmunt I/M 50.45 9.86 25.37 25.08 Bytom ŚL
DSQ. - Bieg 2
178 Huza Arseniusz I/M 24.73 Bielsko-Biała ŚL