XVII Amatorskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2012 Siedlca
Kolarstwo Górskie - lista zawodników Siedlce
Analiza przejazdu 1
Miejsce Bib. Nazwisko i imię Kategoria Czas Miejscowość. Woj. Puchar Polski Rodzina
  A/K  
1 92 Jóźwiak Alicja A/K 3:52.48 Siedlce MAZ nie Jóźwiak 2
2 39 Olszak Sandra A/K 4:49.91 Rakowiec MAZ nie
3 69 Lewczuk Adrianna A/K 4:55.03 Siedlce MAZ nie
4 84 Bielecka Weronika A/K 5:29.98 Siedlce MAZ nie
5 81 Powałka Julka A/K 6:39.77 Siedlce MAZ nie
6 88 Piechowicz Alicja A/M 6:41.49 Siedlce MAZ nie Piechowicz
7 94 Jóźwiak Małgorzata A/K 7:45.98 Siedlce MAZ nie Jóźwiak
  A/M  
1 46 Kowalczyk Szymon A/M 3:19.04 Siedlce MAZ nie
2 52 Pietrak Kacper A/M 3:23.56 Siedlce MAZ nie Pietrak
3 80 Powałka Mateusz A/M 3:34.65 Siedlce MAZ nie Powałka
4 29 Wrzosek Adrian A/M 3:44.44 Siedlce MAZ nie
5 21 Filipek Michał A/M 3:47.86 Siedlce MAZ nie
6 70 Mazur Krzysztof A/M 3:56.05 Siedlce MAZ nie
7 53 Biernacki Cezary A/M 4:44.84 Siedlce MAZ nie Biernackich
8 68 Okniński Michał A/M 6:02.51 Siedlce MAZ nie
Przedszkolaki
1 75 Wyszomirska Magdalena 5:58.65 Siedlce Maz nie
2 17 Kiełczykowski Maciej 6:22.57 Siedlce Maz nie
Miejsce Bib. Nazwisko i imię Kategoria Czas Miejscowość. Woj. Puchar Polski Rodzina
  B/K  
1 14 Borkowska Kamila B/K 12:34.99 Siedlce MAZ nie
2 26 Tarkoska Małgorzata B/K 12:51.04 Siedlce MAZ nie
3 13 Stefaniuk Justyna B/K 12:54.02 Siedlce MAZ nie
4 37 Schabowska Weronika B/K 15:20.95 Siedlce MAZ nie
5 40 Olszak Sylwia B/K 15:30.81 Rakowiec MAZ nie
6 44 Sołoniewicz Monika B/K 15:56.34 Żelków MAZ nie
7 73 Małgorzata Nowińska B/K Nowe Kanie MAZ nie
8 19 Moskwiak Adriana B/K 18:51.72 Siedlce MAZ nie
9 60 Karasińska Laura B/K 14:10.98 Siedlce MAZ nie Karasińscy
  B/M  
1 2 Posiadała Mateusz B/M 10:05.06 Siedlce MAZ tak Posiadała 1
2 10 Waśko Jakub B/M 11:35.44 Siedlce MAZ tak
3 22 Filipek Karol B/M 11:44.49 Siedlce MAZ nie
4 16 Kiełczykowski Jakub B/M 11:48.97 Siedlce MAZ nie Kiełczykowscy
5 6 Koprowski Damian B/M 13:07.13 Siedlce MAZ tak
6 7 Woźniak Konrad B/M 16:08.02 Wołyńce MAZ tak
DNF 28 Dziak Kacper B/M DNF Siedlce MAZ nie
Miejsce Bib. Nazwisko i imię Kategoria Czas Miejscowość. Woj. Puchar Polski Rodzina
  C/K  
1 35 Bielecka Anna C/K 20:32.84 Siedlce MAZ nie Bieleccy
2 43 Wyszomirska Weronika C/K 21:51.45 Siedlce MAZ nie Wyszomirscy
3 15 Bronisz Joanna C/K 24:29.49 Siedlce MAZ nie
  C/M  
1 65 Ciesielski Czarek C/M 20:18.82 Brzeziny ŁDZ tak
2 3 Lipiński Filip C/M 20:38.65 Siedlce MAZ nie
3 66 Jeziorski Kamil C/M 21:18.54 Brzeziny ŁDZ tak
4 4 Lipiński Kacper C/M 21:25.65 Siedlce MAZ nie
5 5 Okniński Mateusz C/M 22:45.62 Siedlce MAZ nie Okmińscy
6 8 Pawluk  Bartosz C/M 23:31.30 Siedlce MAZ nie
7 11 Sierant Krzysztof C/M 23:37.86 Siedlce MAZ tak
8 9 Kowalczyk Mariusz C/M 27:31.36 Siedlce MAZ tak
9 71 Mazur Michał C/M 29:55.76 Siedlce
10 86 Lerczuk Arkadiusz C/M 34:23.24 Siedlce MAZ nie
DNF 64 Supera Eryk C/M DNF Brzeziny ŁDZ tak
  D/K  
1 97 Świtalska Anna D/K 24:08.95 Siedlce MAZ nie
2 59 Szwed Patrycja D/K 25:59.77 Siedlce MAZ nie
3 55 Domirska Barbara D/K 26:14.45 Kobyłka MAZ nie
4 91 Jóźwiak Barbara D/K 31:04.05 Siedlce MAZ nie Jóźwiak
5 54 Biernacka Katarzyna D/K -1 Siedlce MAZ nie Biernackich
  E/K  
1 33 Staręga Maria E/K 28:11.00 Siedlce MAZ nie Staręga
2 31 Posiadała Dorota E/K 29:04.33 Siedlce MAZ tak Posiadała 1
3 100 Karasińska Alicja E/K 29:22.45 Siedlce MAZ nie
4 129 Joanna Lewczuk E/K 29:26.73 Siedlce MAZ nie Lewczuk
5 36 Bielecka Alina E/K 34:00.91 Siedlce MAZ nie Bieleccy
6 32 Skierczyńska Ewa E/K 34:29.16 Siedlce MAZ nie Policińscy
7 90 Jarocka Monika E/K 35:09.42 Siedlce MAZ nie Jarockich
8 77 Wyszomirska Katarzyna E/K -1 Siedlce MAZ nie Wyszomirscy
9 89 Piechowicz Ewelina E/K -1 Siedlce MAZ nie Piechowicz
Miejsce Bib. Nazwisko i imię Kategoria Czas Miejscowość. Woj. Puchar Polski Rodzina
  D/M  
1 42 Posiadała Arkadiusz D/M 35:13.21 Siedlce MAZ tak Posiadała 2
2 12 Borkowski Patryk D/M 36:35.94 Siedlce MAZ nie
3 45 Woźniak Łukasz D/M 40:31.23 Wólka Kamienna MAZ nie
4 48 Pietrak  Krystian D/M 41:21.77 Siedlce MAZ nie Pietrak
6 20 Filipek Tomasz D/M 42:54.27 Siedlce MAZ nie
7 58 Godlewski Kamil D/M 44:08.45 Siedlce MAZ nie
8 30 Policiński  Rafał D/M 49:08.55 Siedlce MAZ nie Policińscy
9 99 Podsiadła  Piotr D/M -1 Siedlce MAZ nie
  E/M  
1 18 Hektor Karol E/M 35:53.62 Siedlce MAZ tak
2 57 Woźniak Marcin E/M 43:33.50 Stok Lacki MAZ nie
3 72 Wiater Jakub E/M -2 Siedlce MAZ nie
  H/M  
1 83 Biarda  Krzysztof H/M 36:46.49 Siedlce MAZ nie
2 41 Posiadała Grzegorz H/M 39:25.47 Siedlce MAZ tak Posiadała 2
3 76 Karasiński Maciej H/M 40:12.84 Siedlce MAZ nie Karasińscy
4 24 Grzechnik Zbigniew H/M 40:43.68 Warszawa MAZ nie
5 87 Jarocki Jacek H/M 41:05.94 Siedlce MAZ nie
6 63 Pawełczyk Marek H/M 41:21.36 Warszawa-Wesoła MAZ tak
7 79 Powałka Michał H/M 43:02.88 Siedlce MAZ nie Powałka
8 93 Jóźwiak Krzysztof H/M -1 Siedlce MAZ nie Jóźwiak
9 61 Pietrak Andrzej H/M -1 Siedlce MAZ nie Pietrak
10 49 Pietrak Zbigniew H/M -1 Siedlce MAZ nie Pietrak
  I/M  
1 62 Dziedzic Piotr I/M 35:14.39 Brzeziny ŁDZ tak
2 130 Staręga Grzegorz I/M 40:59.93 Siedlce MAZ tak Staręga
3 38 Kucewicz Dariusz I/M 42:09.61 Siedlce MAZ tak
4 132 Sosna Andrzej Hieronim I/M 44:48.31 Siedlce MAZ nie
5 51 Somow Dariusz I/M -1 Warszawa MAZ nie
6 82 Łoterwa Tomasz I/M -1 Nowe Opole MAZ nie
7 98 Sierant Maciej I/M -1 Siedlce MaZ nie Sierant
Miejsce Bib. Nazwisko i imię Kategoria Czas Miejscowość. Woj. Puchar Polski Rodzina
  F/M  
1 47 Staręga Maciej F/M 52:27.18 Siedlce MAZ nie Staręga
2 74 Łęczycki Karol F/M 1h02:21.57 Siedlce MAZ nie
3 27 Trojanowski Grzegorz F/M -1 Białobrzegi MAZ nie
4 1 Jastrzębski Adam F/M -1 Siedlce MAZ nie
5 131 Duk Damian F/M -1 Siedlce MAZ nie
6 50 Tarczyluk Michał F/M -2 Siedlce MAZ nie
  G/M  
1 56 Domirski Daniel G/M 53:23.30 Kobyłka MAZ nie
2 78 Janiak Paweł G/M 54:18.54 Siedlce MAZ nie
3 34 Kaliszuk Michał G/M 57:55.90 Janów Podlaski LUB nie
4 128 Szczepaniak Piotr G/M 58:54.71 Siedlce MAZ nie
5 85 Laskowski Radosław G/M 59:16.25 Biała Podlaska LUB nie
6 23 Trojanowski Michał G/M 59:28.97 Białobrzegi MAZ tak
7 95 Lewicki Tobiasz G/M 50:08.81 Kotuń MAZ nie
8 96 Dadak Grzegorz G/M 1h02:04.11 Kotuń MAZ nie
DNF 25 Zalewski Daniel G/M DNF Warszawa MAZ nie