Mężczyźni/A - dzieci (ur. 1996 - 1999)
Lokata Czas Nr Imię i nazwisko Rk Miejscowość Rodzina Pkt Punkty
1 00:02,2 111 Kamil Karasiewicz 97 Łódź Karasiewicz 1
2 00:02,3 156 Marek Popielski 96 Stryków 2
3 00:02,4 157 Dariusz Garczyński 96 Łódź 3
4 00:02,4 110 Piotr Sass 96 Łódź 4
5 00:03,2 148 Krzysztof Pietrzak 96 Zgierz 5
6 00:04,3 162 Rafał Garczyński 99 Łódź 6
7 00:06,6 161 Piotr Paduch 99 Chełmno 7
Mężczyźni/B - młodzicy (ur. 1994 - 1995)
Lokata Czas Nr Imię i nazwisko Rk Miejscowość Rodzina Pkt Punkty
1 00:17,3 112 Krzysztof Dziubek 94 Brzeziny 1
2 00:19,1 150 Emil Przybysz 94 Łódź 2
3 00:20,3 149 Daniel Grudzień 94 Aleksander Łódzki 3
Mężczyźni/C - młodzicy (ur. 1992 - 1993)
Lokata Czas Nr Imię i nazwisko Rk Miejscowość Rodzina Pkt Punkty
1 00:16,6 165 Rafał Chruścielewski 93 Brzeziny 1
2 00:22,0 169 Marcin Wolski 93 Chełmno 2
3 00:24,6 113 Łukasz Górecki 93 Łódź Góreccy 3
Mężczyźni/D - juniorzy młodsi (ur. 1990 - 1991)
Lokata Czas Nr Imię i nazwisko Rk Miejscowość Rodzina Pkt Punkty
1 00:40,0 168 Łukasz Rosiński 90 Chełmno 1
2 00:44,0 119 Marcin Kowalczyk 91 Wieluń 2
3 00:46,4 114 Dariusz Kłosowski 91 Brzeziny 3
4 00:47,4 117 Tomasz Kamiński 90 Łódź 4
5 00:49,1 115 Artur Bedyński 91 Łódź Bedyńscy 5
6 00:53,1 118 Piotr Ciołkowski 90 Łódź 6
7 01:01,1 116 Andrzej Sierant 91 Łódź 7
Mężczyźni/E- juniorzy starsi (ur. 1988 - 1989)
Lokata Czas Nr Imię i nazwisko Rk Miejscowość Rodzina Pkt Punkty
1 00:42,0 120 Bartłomiej Świąder 88 Rzgów 1
2 00:43,1 121 Łukasz Sompoliński 88 Łódź 2
3 00:45,0 153 Kamil Tomaszewski 88 Łódź 3
4 00:51,3 154 Aleksander Witkowski 88 Łódź 4
Mężczyźni/F- orlicy (ur. 1983 - 1987)
Lokata Czas Nr Imię i nazwisko Rk Miejscowość Rodzina Pkt Punkty
1 00:43,5 174 Tomasz Wojtczak 85 Toruń 1
2 00:45,5 155 Piotr Michalczyk 87 Tomaszów Maz. 2
3 00:47,1 159 Paweł Libicki 83 Łódź 3
4 00:49,1 124 Damian Krzeszewski 85 Łódź 4
5 00:49,6 172 Bartłomiej Frydrych 83 Brzeziny 5
6 00:58,1 152 Rafał Tomaszewski 85 Łódź 6
Mężczyźni/G- seniorzy (ur. 1972 - 1982)
Lokata Czas Nr Imię i nazwisko Rk Miejscowość Rodzina Pkt Punkty
1 00:43,0 134 Michał Ciesielski - PK 80 Łódź 1
2 00:43,4 131 Jarosław Ziółkowski 78 Łódź 2
3 00:43,5 177 Albert Blejzyk 74 Łódź 3
4 00:44,4 167 Zbigniew Górski 77 Chełmno 4
5 00:47,3 175 Jarosław Jakóbczyk 81 Łódź 5
6 00:47,6 129 Tomasz Zaleśny 77 Łódź 6
7 00:51,2 163 Zdzisław Mach 74 Zgierz 7
8 00:54,1 130 Piotr Kisiel 80 Łódź 8
9 00:59,5 133 Krzysztof Piotrowicz 73 Konstantynów 9
Mężczyźni/H- weterani (ur. 1961 - 1971)
Lokata Czas Nr Imię i nazwisko Rk Miejscowość Rodzina Punkty
1 00:31,1 141 Piotr Dziedzic 65 Brzeziny 1
2 00:31,5 173 Jarosław Krzemiński 69 Toruń 2
3 00:34,1 142 Wojciech Przyblski 65 Bedoń 3
4 00:37,3 140 Krzysztof Karasiewicz 66 Łódź Karasiewicz 4
5 00:40,1 139 Tomasz Bedyński 62 Łódź Bedyńscy 5
6 00:44,2 166 Radosław Bieniek 71 Łódź 6
7 00:49,2 138 Dariusz Górecki 71 Łódź Góreccy 7
Mężczyźni/I - weterani starsi (ur. 1960 i wcześniej)
Lokata Czas Nr Imię i nazwisko Rk Miejscowość Rodzina Punkty
1 00:34,3 144 Grzegorz Stefański 60 Zgierz 1
2 00:35,2 146 Edward Dębowski 51 Tomaszów Mazowiecki 2
3 00:36,5 145 Grzegorz Rosiński 53 Łask 3
4 00:39,0 147 Paweł Lipka 54 Łódź 4