XI Amatorskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim
FAMILY CUP 2006
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego
Szczecin, 2 września 2006 r.
Wyniki
Kobiety/A - dzieci (ur. 1996 - 1999)
Lokata Czas Nr Imię i nazwisko Rk Miejscowość Rodzina Pkt Punkty
1 13:15,0 137 Nikola Murawska 2000 Szczecin Murawskie 1
Kobiety/B - młodziczki (ur. 1992 - 1995)
Lokata Czas Nr Imię i nazwisko Rk Miejscowość Rodzina Pkt Punkty
1 21:36,0 156 Maja Dziedziniewicz 92 Szczecin 1
Kobiety/C - juniorki (ur. 1987 - 1991)
Lokata Czas Nr Imię i nazwisko Rk Miejscowość Rodzina Pkt Punkty
Kobiety/D - seniorki (ur. 1972 - 1986)
Lokata Czas Nr Imię i nazwisko Rk Miejscowość Rodzina Pkt Punkty
Kobiety/E - weteranki (ur. 1971 i wcześniej)
Lokata Czas Nr Imię i nazwisko Rk Miejscowość Rodzina Pkt Punkty
1 26:50,0 138 Wioletta Murawska 69 Szczecin Murawskie 1
2 27:51,0 147 Lidia Jankowska 53 Szczecin 2
Mężczyźni/A - dzieci (ur. 1996 - 1999)
Lokata Czas Nr Imię i nazwisko Rk Miejscowość Rodzina Pkt Punkty
1 11:03,0 117 Wojciech Migdalski 96 Szczecin 1
2 14:12,0 145 Wiktor Pytlowski 98 Szczecin 2
3 14:42,0 136 Jakub Murawski 99 Szczecin 3
4 15:48,0 113 Paweł Licbarski 98 Police 4
5 dubel 134 Tomek Keczmer 97 Szczecin 5
6 dubel 131 Marek Cibart 2000 Szczecin Cibart 6
7 dubel 115 Mateusz Miłoszewski 99 Szczecin Miłoszewscy 7
Mężczyźni/B - młodzicy (ur. 1994 - 1995)
Lokata Czas Nr Imię i nazwisko Rk Miejscowość Rodzina Pkt Punkty
1 24:49,0 105 Borys Korczyński 95 Gryfino 1
2 24:50,0 118 Kuba Kiszkumo 95 Szczecin 2
wycof. 157 Piotr Dziedziniewicz 94 Szczecin
Mężczyźni/C - młodzicy (ur. 1992 - 1993)
Lokata Czas Nr Imię i nazwisko Rk Miejscowość Rodzina Pkt Punkty
1 20:44,0 148 Kacper Skrocki 92 Szczecin 1
2 22:25,0 155 Krzysztof Furgol 92 Szczecin 2
3 22:55,0 108 Jakub Mrozik 93 Police Mrozik 3
Mężczyźni/D - juniorzy młodsi (ur. 1990 - 1991)
Lokata Czas Nr Imię i nazwisko Rk Miejscowość Rodzina Pkt Punkty
1 48:43,0 152 Michał Mackiewicz 91 Szczecin 1
2 49:16,0 151 Patryk Lipień 91 Szczecin 2
3 49:58,0 144 Adam Waleriańczyk 91 Szczecin 3
4 dubel 124 Marcin Lubiński 90 Szczecin 4
5 dubel 119 Maciej Walkiewicz 90 Police 5
Mężczyźni/E- juniorzy starsi (ur. 1988 - 1989)
Lokata Czas Nr Imię i nazwisko Rk Miejscowość Rodzina Pkt Punkty
1 44:55,0 142 Robert Rusek 89 Szczecin 1
2 44:57,0 110 Sławomir Stępień 89 Police 2
3 44:58,0 112 Michał Licbarski 89 Police 3
4 48:12,0 111 Adam Licbarski 88 Police 4
5 50:02,0 150 Adrian Badarski 89 Szczecin 5
6 51:17,0 127 Adam Oleksicki 88 Szczecin 6
Mężczyźni/F- orlicy (ur. 1983 - 1987)
Lokata Czas Nr Imię i nazwisko Rk Miejscowość Rodzina Pkt Punkty
1 53:16,0 101 Szymon Giemza 83 Szczecin 1
2 57:01,0 133 Jakub Dylewicz 87 Szczecin 2
3 59:34,0 126 Grzegorz Koralewski 87 Szczecin 3
4 dubel 116 Łukasz Grobelny 86 Szczecin 4
Mężczyźni/G- seniorzy (ur. 1972 - 1982)
Lokata Czas Nr Imię i nazwisko Rk Miejscowość Rodzina Pkt Punkty
1 51:17,0 129 Filip Hasse 76 Gryfino 1
2 53:25,0 162 Piotr Piekarski 74 Białogard 2
3 56:18,0 125 Wojciech Przybysz 81 Chojna 3
4 dubel 159 Paweł Kop-Ostrowski 73 Szczecin 4
5 dubel 114 Marek Miłoszewski 73 Szczecin Miłoszewski 5
6 dubel 123 Przemysław Łazaranek 77 Szczecin 6
7 dubel 103 Arkadiusz Zwiewka 80 Szczecin 7
Mężczyźni/H- weterani (ur. 1961 - 1971)
Lokata Czas Nr Imię i nazwisko Rk Miejscowość Rodzina Punkty
1 44:00,0 160 Rafał Dynek 66 Szczecin 1
2 47:41,0 107 Grzegorz Korczyński 69 Gryfino 2
3 50:25,0 130 Piotr Cibart 71 Szczecin Cibart 3
4 58:33,0 128 Janusz Stelmach 63 Szczecin 4
5 dubel 120 Dariusz Hajac 63 Goleniów 5
6 dubel 109 Maciej Mrozik 69 Police Mrozik 6
Mężczyźni/I - weterani starsi (ur. 1960 i wcześniej)
Lokata Czas Nr Imię i nazwisko Rk Miejscowość Rodzina Punkty
1 49:15,0 121 Zbigniew Kochan 55 Szczecin 1
2 50:41,0 132 Piotr Kijanczyk 57 Szczecin 2
3 51:12,0 146 Stanisław Jankowski 54 Szczecin 3
4 52:24,0 122 Zbigniew Maciaszczyk 50 Szczecin 4
5 dubel 104 Mirosław Małaszyński 39 Szczecin 5