start arrow tenis arrow -- archiwum wyników -- arrow rezultaty 2006 arrow 25-27 sierpień - Finał X Amatorskich MP w Rodzinnych Deblach i Mikstach Family Cup 2006 - Bełchatów
25-27 sierpień - Finał X Amatorskich MP w Rodzinnych Deblach i Mikstach Family Cup 2006 - Bełchatów

Wyniki


Wyniki finału X Tenisowych Amatorskich Mistrzostw Polski w Rodzinnych Deblach i
Mikstach "Family Cup" 2006. Bełchatów, 25 - 27 sierpnia 2006


Debel Pań
  1. Anna Kamińska, Julia Zawistowska Gdynia
  2. Monika, Joanna Flis Puławy
  3. Małgorzata, Teresa Krzyżanowskie Gdynia
  4. Agata, Elżbieta Staręga Międzychłód
  5. Sylwia Wilk, Ewa Trawińska-Wilk Warszawa
  6. Dorota, Ewa Zawiła Wieliczka
  7. Dorota Markowska, Dorota Bukowiecka-Markowska Nakło
  8. Monika, Zdzisława Hunger Łódź
  9. Danuta, Magdalena Kalinowskie Łódź

Mikst
  1. Sylwia, Jarosław Wolniak Łódź
  2. Aneta, Paweł Bączek Zabrze
  3. Anna Zawistowska, Rafał Kołodziejski Łódź
  4. Anna, Wiesław Obidowicz Kraków
  5. Paulina, Włodzimierz Prażmowscy Warszawa
  6. Elżbieta, Janusz Bauć Warszawa
  7. Anna, Przemysław Dziubłowscy Warszawa
  8. Marta, Eugeniusz Idziak Warszawa
  9. Katarzyna, Wojciech Płodowscy Szczecin
  10. Martyna Konkol, Wojciech Kandel Gdynia
  11. Barbara, Paweł Pacanek Legnica
  12. Danuta, Stanisław Potrzebni Sieradz
  13. Monia, Marek Flis Puławy
  14. Magdalena, Piotr Iwińscy Warszawa
  15. Teresa, Andrzej Krzyżanowscy Gdynia
  16. Małgorzata, Andrzej Krzyżanowscy Gdynia
  17. Dorota Bukowiecka-Markowska, Władysław Markowski Nakło
  18. Danuta, Andrzej Kalinowscy Łódź
  19. Adrianna, Andrzej Rybiccy Łabiszyn
  20. Anna, Andrzej Serwa Bełchatów

Debel Panów
  1. Marcin, Krzysztof Szustak Gorzów Wielkopolski
  2. Dariusz, Igor Kowalczykowie Ustroń
  3. Bartosz, Kajetan Hunger Łódź
  4. Jan, Wojciech Nowiccy Bełchatów
  5. Wiesław, Jakub Gorczewscy Brodnica
  6. Adam, Krzysztof Korczak Warszawa
  7. Marek, Janusz Bauć Warszawa
  8. Jerzy, Hubert Krokos Stalowa Wola
  9. Andrzej, Jacek Hełbik Pabianice
  10. Robert, Włodzimierz Urbańscy Bydgoszcz / Warszawa
  11. Wiesław, Stanisław Obidowicz Kraków
  12. Robert, Kadet Stęmplewscy Wrocław
  13. Maciej, Jakub Gorczewscy Brodnica
  14. 14. Andrzej, Maciej Kudelscy Warszawa

 

Kalendarz imprez

« < Pażdziernik 2018 > »
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
  Odwiedź nas również na:
Fanpage zawodów Family Cup na Facebook'u
Narty Czechy
nanarty.info - portal i mobilna aplikacja narciarska, wyciągi, ośrodki narciarskie Polska, Czechy, Słowacja