start arrow Aktualności
Aktualności
Po finale zimowym
09.03.2018.
Kochani! Ależ nam ten sezon zimowy szybko zleciał. Było wiele nerwów i oczekiwania na zimę. Było naprawdę ciężko. Chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za miniony sezon zimowy. Dziękujemy przede wszystkim zawodnikom, wszystkim naszym przyjaciołom którzy bezinteresownie pomagali nam na stoku przy rozstawianiu tyczek, równaniu tras, zabezpieczaniu trasy, przy rozdawaniu nagród czy w biurze zawodów. Dziękujemy za to, że byliście z nami, że poznaliśmy tyle nowych wspaniałych uśmiechniętych twarzy. Bardzo byśmy chcieli aby w przyszłym roku było nas jeszcze więcej. Dziękujemy za Waszą cierpliwość i wyrozumiałość – przy błędach w pomiarze czasu, przy przedłużających się startach czy długim oczekiwaniu na wyniki i rozdanie nagród. Mamy nadzieję, że nie zniechęci Was to do startów w kolejnych zawodach 😉 Robiliśmy co w naszej mocy, aby w każdym województwie odbyły się eliminacje, jednak brak śniegu na początku stycznia pokrzyżował nam nieco plany. Ciężko było nam ustalić tak terminy eliminacji żeby nie pokrywały się z feriami w danym województwie. Niestety musieliśmy połączyć eliminacje kilku województw z innymi ponieważ nie dało się dograć terminów… Nie jest to tyle nasza wina. Mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie zima przyjdzie już w grudniu i na początku stycznia będziemy mogli rozpocząć zawody.
Dziękujemy oczywiście wszystkim Organizatorom Regionalnym i Sponsorom #Gorvita #yachtsexportpoland #shafransail #zakladfarmaceutycznyamara i #krynicawax . Wszystkie zawody organizujemy dzięki wsparciu #MSiT za co bardzo dziękujemy.
To oni ufundowali nagrody, polubcie ich strony aby wiedzieli, że nie robią tego nadaremnie.
A my naprawiamy sprzęt i wszystkie braki w nim i zaczynamy przygotowania do edycji kolarskiej, biegowej i tenisowej. Liczymy, że przybędziecie na nasze imprezy i znów się spotkamy nie tylko na nartach. Trwa dogrywanie kalendarza rowerowego jak tylko go domkniemy udostępnimy go dla Was.
ta chwila wolnego czasu pozwoli naładować akumulatory i ruszyć do nowego sezonu.
Jeżeli macie jakieś sugestie, aby poprawić działanie czy to biura zawodów lub samej organizacji imprezy - piszcie chętnie wszystko przeczytamy i przeanalizujemy.
Chcemy też przeprowadzić konkurs - najlepsze zdjęcia trafią na plakat oraz dyplom. Ale jeszcze myślimy jak to przeprowadzić.

Serdeczne pozdrowienia od całej ekipy FC
 
Grand Prix_ Charytatywny turniej tenisa stołowego 2018
15.01.2018.

Grand Prix_ Charytatywny turniej tenisa stołowego 2018

3 lutego 2018r. serdecznie zapraszamy na Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego w Wielkiej Wsi, z którego dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Jest to również druga z trzech zaplanowanych edycji turnieju w ramach Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Wojnicza. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą dyscypliną sportu. Family Cup ma przyjemność wspomagać tą imprezę organizowaną przez #sportowywojnicz  . Startujemy o 9:00 w sali sportowej ZSP w Wielkiej Wsi [32-830 Wojnicz]. Więcej informacji pod nr. tel. 500125537.

REGULAMIN GP

 
Zawody w Przemyślu
15.01.2018.
Z najświeższych informacji od Organizatora Regionalnego POSiR Przemyśl #stoknarciarskiprzemysl informujemy, że dużo śniegu już nie brakuje. Z oficjalną informacją wstrzymujemy się jednak do jutra w okolicy południa.
Wierzymy, że uda się nam przeprowadzić eliminacje w sobotę (Krynica) i w niedzielę w Przemyślu.
 
Zawody w Krynicy
12.01.2018.

Nasza ekipa była dziś porozmawiać na temat zbliżających się zawodów w Krynicy.

Prognozy są dość optymistyczne. Organizator regionalny zapowiedział mocne śnieżenie, gdyż pogoda ma się poprawić (mają być mrozy). Czy uda się naśnieżyć na tyle śniegu aby bezpiecznie przeprowadzić zawody - mamy taką nadzieję - ostateczna decyzja w czwartek. Liczymy na pogodę i na Was przyjaciele. Prosimy o trochę cierpliwości.

Ze sportowym pozdrowieniem 

Ekipa FC

 
Zmiany w regulaminie sezonu zimowego - klasyfikacja rodzinna
30.12.2017.
Uprzejmie prosimy o zapoznanie się ze zmianami w regulaminie odnośnie klasyfikacji rodzinnej.
 
Sezon zimowy 2018
30.12.2017.

Z przykrością informujemy, że zawody sezonu 2018 w Okrągłym 5 stycznia i 7 stycznia w Szelment odbędą się w innym terminie. Aktualnie nie ma warunków aby przeprowadzić zawody.

Wierzymy, że nowy rok przyniesie ze sobą prawdziwą zimę na stokach narciarskich i jak najszybciej uda się przeprowadzić wszystkie zawody.

O nowych terminach będziemy informować.

 
Kalendarz Narty i Snowboard 2018
27.09.2017.

Z przyjemnością informujemy, iż jest już dostępny dla Państwa proponowany terminarz naszej zimowej edycji - zapraszamy do obserwowania naszej strony i kalendarza zawodów.

 

Ze sportowym pozdrowieniem ekipa FC

 
XXII Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2017
06.05.2017.

W dniu dzisiejszym odbyły się pierwsze zawody naszego cyklu MTB. Choć pogoda nie rozpieszczała nas na Mazurach to nasza ekipa na specjalne zamówienie przywiozła słońce na dzisiejsze zawody. Na starcie zgromadziło się niestety tylko 30 osób - bardzo pozytywnie zaskoczył nas start młodego 8-letniego zawodnika z Kaliningradu, który po wygraniu swojej kategorii wiekowiej, wziął udział w kolejnym wyścigu starszych kategorii i zajął miejsce w środku stawki. Za dużo wolnych dni weekendu majowego w tym roku wypadało...... Trasa dobra, zawodnicy sobie chwalili długość oraz poziom trudności i ilość okrążeń - najmocniejsi 12 pętli - więc było co robić....

 Zapraszamy do naszej galerii https://www.facebook.com/pg/familycup/photos/?tab=album&album_id=1520434947998508

 

 

Serdecznie zapraszamy na kolejne nasze imprezy.

 

Ze sportowym pozdrowieniem 

Ekipa Family Cup

 
Aktualna lista osób zapisanych na XXII Finałw Narciarstwie i Snowboardzie 2017
01.03.2017.

Narty -lista narty

lista snowboard

 
XXII Mistrzostwa w Narciarstwie Alpejskim i Snowbordzie 2017
10.01.2016.
Zapraszamy na XXII Amatorskie Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Family Cup 2017.
W tym roku edycja zimowa składa się z 16 imprez - Mistrzostw Regionalnych i Oglnopolskiego Finału który odbędzie się w marcu na Czarnej Górze.

Zapisy prosimy dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.  
 
««  start « poprz. 1 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 10

Kalendarz imprez

« < Sierpień 2018 > »
P W Ś C P S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
  Odwiedź nas również na:
Fanpage zawodów Family Cup na Facebook'u
Narty Czechy
nanarty.info - portal i mobilna aplikacja narciarska, wyciągi, ośrodki narciarskie Polska, Czechy, Słowacja