start arrow Aktualności
Aktualności
Po finale zimowym
09.03.2018.
Kochani! Ależ nam ten sezon zimowy szybko zleciał. Było wiele nerwów i oczekiwania na zimę. Było naprawdę ciężko. Chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za miniony sezon zimowy. Dziękujemy przede wszystkim zawodnikom, wszystkim naszym przyjaciołom którzy bezinteresownie pomagali nam na stoku przy rozstawianiu tyczek, równaniu tras, zabezpieczaniu trasy, przy rozdawaniu nagród czy w biurze zawodów. Dziękujemy za to, że byliście z nami, że poznaliśmy tyle nowych wspaniałych uśmiechniętych twarzy. Bardzo byśmy chcieli aby w przyszłym roku było nas jeszcze więcej. Dziękujemy za Waszą cierpliwość i wyrozumiałość – przy błędach w pomiarze czasu, przy przedłużających się startach czy długim oczekiwaniu na wyniki i rozdanie nagród. Mamy nadzieję, że nie zniechęci Was to do startów w kolejnych zawodach 😉 Robiliśmy co w naszej mocy, aby w każdym województwie odbyły się eliminacje, jednak brak śniegu na początku stycznia pokrzyżował nam nieco plany. Ciężko było nam ustalić tak terminy eliminacji żeby nie pokrywały się z feriami w danym województwie. Niestety musieliśmy połączyć eliminacje kilku województw z innymi ponieważ nie dało się dograć terminów… Nie jest to tyle nasza wina. Mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie zima przyjdzie już w grudniu i na początku stycznia będziemy mogli rozpocząć zawody.
Dziękujemy oczywiście wszystkim Organizatorom Regionalnym i Sponsorom #Gorvita #yachtsexportpoland #shafransail #zakladfarmaceutycznyamara i #krynicawax . Wszystkie zawody organizujemy dzięki wsparciu #MSiT za co bardzo dziękujemy.
To oni ufundowali nagrody, polubcie ich strony aby wiedzieli, że nie robią tego nadaremnie.
A my naprawiamy sprzęt i wszystkie braki w nim i zaczynamy przygotowania do edycji kolarskiej, biegowej i tenisowej. Liczymy, że przybędziecie na nasze imprezy i znów się spotkamy nie tylko na nartach. Trwa dogrywanie kalendarza rowerowego jak tylko go domkniemy udostępnimy go dla Was.
ta chwila wolnego czasu pozwoli naładować akumulatory i ruszyć do nowego sezonu.
Jeżeli macie jakieś sugestie, aby poprawić działanie czy to biura zawodów lub samej organizacji imprezy - piszcie chętnie wszystko przeczytamy i przeanalizujemy.
Chcemy też przeprowadzić konkurs - najlepsze zdjęcia trafią na plakat oraz dyplom. Ale jeszcze myślimy jak to przeprowadzić.

Serdeczne pozdrowienia od całej ekipy FC
 
Grand Prix_ Charytatywny turniej tenisa stołowego 2018
15.01.2018.

Grand Prix_ Charytatywny turniej tenisa stołowego 2018

3 lutego 2018r. serdecznie zapraszamy na Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego w Wielkiej Wsi, z którego dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Jest to również druga z trzech zaplanowanych edycji turnieju w ramach Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Wojnicza. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą dyscypliną sportu. Family Cup ma przyjemność wspomagać tą imprezę organizowaną przez #sportowywojnicz  . Startujemy o 9:00 w sali sportowej ZSP w Wielkiej Wsi [32-830 Wojnicz]. Więcej informacji pod nr. tel. 500125537.

REGULAMIN GP

 
Zawody w Przemyślu
15.01.2018.
Z najświeższych informacji od Organizatora Regionalnego POSiR Przemyśl #stoknarciarskiprzemysl informujemy, że dużo śniegu już nie brakuje. Z oficjalną informacją wstrzymujemy się jednak do jutra w okolicy południa.
Wierzymy, że uda się nam przeprowadzić eliminacje w sobotę (Krynica) i w niedzielę w Przemyślu.
 
Zawody w Krynicy
12.01.2018.

Nasza ekipa była dziś porozmawiać na temat zbliżających się zawodów w Krynicy.

Prognozy są dość optymistyczne. Organizator regionalny zapowiedział mocne śnieżenie, gdyż pogoda ma się poprawić (mają być mrozy). Czy uda się naśnieżyć na tyle śniegu aby bezpiecznie przeprowadzić zawody - mamy taką nadzieję - ostateczna decyzja w czwartek. Liczymy na pogodę i na Was przyjaciele. Prosimy o trochę cierpliwości.

Ze sportowym pozdrowieniem 

Ekipa FC

 
Zmiany w regulaminie sezonu zimowego - klasyfikacja rodzinna
30.12.2017.
Uprzejmie prosimy o zapoznanie się ze zmianami w regulaminie odnośnie klasyfikacji rodzinnej.
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 10

Kalendarz imprez

« < Sierpień 2018 > »
P W Ś C P S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
  Odwiedź nas również na:
Fanpage zawodów Family Cup na Facebook'u
Narty Czechy
nanarty.info - portal i mobilna aplikacja narciarska, wyciągi, ośrodki narciarskie Polska, Czechy, Słowacja